Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Günümüzde lisan eğitimini tamamlayan ancak mesleki noktada da daha da ilerlemek isteyenlerin önüne iki aşama çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi tezli yüksek lisans programı bir diğeri ise tezsiz yüksek lisans programıdır.  Tezsiz lisans programı alınan ders kredileri ile iniltili olmakta ve hemen tez çalışması istenilmemektedir. Ancak bu noktada mesleğiniz  daha doğrusu eğitimini aldığınız tezsiz yüksek lisans konusunda yeterliliğinizi görmek adına sizleri sınava tabi tutabilmekte ya da bu nokta da bir çalışma istenmektedir. Aynı şekilde  zamanı geldiğinde de sizlerden tez beklemektedir. Yüksek  lisansın tezli yada tezsiz seçiminde kesin bir sınır olmamakla beraber özellikle akademisyenlik noktasında ilerleyecek olanların tezli yüksek lisansı tercih ettiğini görmekteyiz. Tezsiz yüksek lisansta ise daha çok iş ve meslek konusunda önünün biraz daha açılmasını isteyenlerin tercih ettiğini görmekteyiz.  Bizler sizlerin çalışma hayatınızda sizlere kısa süre uzun mesafe yol aldıracak olan tezsiz yüksek lisans çalışmalarınızda da yanınızda yer almaktayız.

            Tezsiz yüksek lisans yaparken hazırlamanız gereken Tezsiz yüksek lisans tezi hazırlama çalışmaları sizlerin alanınıza göre şekillenmektedir. Hemşirelik üzerine lisans eğitiminizi aldıktan sonra tezsiz yüksek lisansınızı hemşirelik üzerine yaparsanız yine sizlerin bu alanda hemşirelik tezi hazırlamanız ve bu alan da yeterliliğinizi ortaya koymanız gerekmektedir.  Piyasada uygun hemşirelik tezi fiyatları bulacağınız firmamız ile iletişime geçerek kısa sürede kaliteli bir hemşirelik tezine sahip olabilirsiniz.  Hizmetlerimize sağlık sektörü ile başlamışken sadece hemşirelik alanında olmadığının altını çizmek isteriz.  Sizler için sağlık tezlerini de aynı hemşirelik tezinde olduğu gibi profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sağlık tezi fiyatları noktasında sizlerin de piyasa araştırması yaptığınızda en uygun hizmet veren firmaların başında olduğumuzu göreceksiniz. Sağlık sektöründe bir diğer verdiğimiz hizmet ise biraz daha ağır nitelik ve içerikler taşıyan tıp tezleridir. Tıp tezlerinin piyasada biraz daha maliyetli olması ve sizlerin yeterli vaktiniz olmadığından dolayı mağdur olmamanız adına sizler için kampanyalar yapmakta ve tıp tezi fiyatları konusunda da oldukça iddialı olmaktayız. Son olarak ise uzmanlık tezleri de yapan firmamızda uzmanlık tezi fiyatları da vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin çok çok altındadır.

            Tezsiz yüksek lisans yapıyorum ve mesleğimle ilgili ya da eğitimini aldığım programla ilgili tez çalışması yapmam lazım diyorsanız, kaliteli ve güvenilir hizmeti adresi olarak bizler sizleri bizlerle iletişim kurmaya davet ediyoruz.