Hak- Ser firması 2001 yılında siz değerli öğrenciler ve akademisyenlere hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup kısa zaman içerisinde kendimizi ve firmamızı geliştirerek günümüzde tez hizmetleri ile ilişkili olan birçok konuda profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Bizler günümüzde üniversiteden mezun olmanın en önemli şartlarından bir tanesi olan ve sizlerin yeterliliğini ortaya koyan tez aşamasının ne denli önemli olduğunu farkında olup sizleri bu zorlu süreçte yalnız bırakmamakta ve Hak-Ser tez yazımı olarak tez yazımınızda  ve tez çalışmalarınızda da yanınızda yer almaktayız.

            Tez hazırlama ya da tez yazma gerçekten alanında uzmanlık gerektiren bir konudur. İlk etapta tez yazmak kolay bir iş gibi görülse de her üniversitenin prosedürünün farklı oluşu hatta yayınladıkları yazım kılavuzlarının dahi farklı oluşu tez yazımını biraz daha zor hale getirmekte ancak bilim dünyası açısından avantaj sunmakta ve tekdüzelikten çıkarmaktadır. Bilgi birikiminiz ne denli fazla olursa olsun tez yazmak için birçok prosedüre de hakim olmanız gerekmektedir. Bizler bu noktada eğer tez yazma konusunda yeterli donanıma sahip değilim diyorsanız,  son sınıf öğrencisiyim ve sınavlara çalışmaktan çokta zaman ayıramıyorum diyorsanız yada öyle bir tezim olsun ki dört dörtlük olsun ve ileride bu çalışmam üzerine devam edebileyim diyorsanız. Hak- Ser firması olarak bizler sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve sizlerin bilim dünyasına kazandıracağınız çalışmalarda yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.  Hazırlayacağınız ve enstitünün kabul ettiği takdirde mezun olacağınız tezin akademik araştırma kısmını da bizler üstleniyor ve sizlerin işlerini bir tık daha kolaylaştırıyoruz. Akademik araştırma konusunda ise akademik hocalar kadromuzda yer almasının rahatlığını yaşıyoruz. Evet, Türkiye’nin dört bir yanından sayılı akademisyen hocaların bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak sizlerin profesyonel olarak tezlerinizi hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Hatta sizlerin tez yazımınıza başlamadan önce haftada belli gün ve saatlerde sizleri hocalarımızla telefon aracılığı ile görüştürüyor ve böylelikle kendi alanınız ve tezinizle alakalı olarak aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap bularak ve içinize sinerek tez çalışmamıza başlıyoruz.  Firmamızda akademisyen hocalarımızın yanı sıra birbirinden kıymetli araştrma görevlileri de bulunmaktadır.  Yine istediğiniz vakit tezlerinizde sizlere yardımcı olmakta ve özellikle kullanılacak olan kaynakçalar noktasında sizlere yol göstermektedirler.  Firmamızda tez yazdırma işlemi oldukça basit ve bir o kadar da pratik bir sistem ile ilerlemektedir.  Eğer tez hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız sayfamızda yer alan numaralardan ziyade  tez talep formunu doldurarak tezinizle alakalı olarak nasıl bir yol izleneceği hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Bizler sizlere tez hizmetlerinde bu denli profesyonel hizmet sunarken emin olun sizlerin ödevleri konusunda da aynı titizliği göstermekte ve profesyonel ödev konusunda bir numara olduğumuzu idda etmekteyiz. Ödevlerinizi hazırlarken yine aynı hassasiyet ile akademisyen hocalarımızdan ve araştırma görevlisi olan hocalarımızdan destek almakta ve sizlerin yüksek puanlarla sonuçlanacak ödevleriniz için en uygun zemini hazırlamaktayız. Bizlerin bulunduğumuz sektörde bu kadar çok kendimize güvenmemizin sebebinin ise çalışmış olduğumuz profesyonel kadromuz olduğunu bilmekteyiz.

            Eğer sizlerde ben bu tezi nasıl yetiştiricem diyorsanız ya da aldığınız ödevin sizi ciddi anlamda zorlayacağını hissediyorsanız sizleri bizlerle iletişim kurmaya bekliyoruz. Zamandan kazanacağınız gibi bu zorlu süreci en az stres ile atlatmanın kolay ve pratik yolu olduğumuz ortadadır. Bizler sizlerin bilim dünyasına kazandıracağınız yeni çalışmaların içerisinde dolaylı olarakta olsa yer almaktan mutluluk duymaktayız.  Akademik kadro, akademik araştırma, yüksek performans, uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zamanında teslim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.