Firmamız kurumsal anlamda alt yapısı sağlam ve deneyimli akademisyenlerin bulunduğu uzman bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Tez danışmanlık hizmetimizde bizden beklentiler doğrultusunda hareket ederek hangi üniversitenin tezini yazıyorsak o normlarda yazım gerçekleştirmek bizim işimizdir. Sivas merkezli olmakla birlikte yalnız Sivas’ ta değil dijital dünya ile birlikte Türkiye’nin her noktasına hizmetimizi ulaştırabiliyoruz. Yapmanız gereken tek işlem talep formumuzu doldurmanızdır.

Tez danışmanlık hizmetlerimiz arasında lisans tezi, ön lisans tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi gibi alternatifli sunumlar gerçekleştirebiliriz. Bünyemizde bulunan akademisyen hocalarımız beklentileriniz doğrultusunda hareket ederek istediğiniz her konuda size yardımcı olabilir. Sitemiz üzerinden online müşteri temsilcilerimize ulaştığınız da size dönüşümüz anlık olarak gerçekleştirilecektir.

Hedefleriniz doğrultusunda doğru yönlendirilerek araştırmalarınızı sağlam kaynaklara dayalı bir şekilde yapmak istemez misiniz? Proje ekibimiz size bu konuda her türlü desteği sunmaya da hazırdır. Destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde size cevap verirken mesai saatleri dışında da mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hiçbir zaman riske girmeden doğru tez hizmetleri almak istiyorsanız Türkiye genelinde bizi tek olarak tercih edebilirsiniz. Firmamız kurumsal anlamda bu işi yapan tek firmadır. Yasal olarak hiçbir sıkıntımız olmadığı gibi vergi numaramız sayesinde de güvenilirliğimizi test edebilirsiniz.

Firmamız bugüne kadar yüzlerce tez ve binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak adına teknolojinin bize sunmuş olduğu fırsatları da sonuna kadar kullanmayı kendimize görev bildik. Bu anlamda size sunmuş olduğumuz Tez’de özellikle intihal konusuna çok dikkat ederek özgün bir içerik ve veriler hazırlamaya gayret ederiz.