Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

            Günümüzde üniversitelerden mezun olmanın en önemli şartlarından bir tanesi tezdir. Evet, en az 4 yıl verdiğiniz bölümde almış olduğunuz eğitimin yeterliliğini bilimsellikle taçlandırmaktır tez aşaması. Tez aşamanızı tamamlamanız sizlerin okuldan mezuniyetini sağlayacağı gibi üst aşamadaki eğitime de katılma imkânı sağlamaktadır.  Lisans tezi mezuniyet açısından önem arz ettiği gibi eğer yüksek lisans düşünüyorsanız sizler için akademik yönden de önem arz etmektedir.  Bizler sizler için kıymetli olan lisans tezlerinizin ne denli önemli olduğunu farkında olarak sizlere lisans tezi hazırlama konusunda hizmet vermekte ve bu zorlu süreçte sizleri yalnız bırakmamaktayız.

            Lisans tezi hazırlama danışmanlığımız günün her saatinde sizlere alanında tez uzmanları ile hizmet vermektedir. Evet, Türkiye’nin hatırı sayılır akademisyen hocaların ve aynı şekilde araştırma görevlilerinin oluşturduğu çalışma kadromuz sizlere bilgi ve tecrübe olarak yansımakta ve kaliteli tez hazırlama konusunda da firmamızı iddialı hale getirmektedirler.  Hocalarımızın alanlarında uzman oluşunun yanı sıra tez şablonlarına olan vakıfiyetleri ve ayrıca üniversitelerin kendi bünyelerinde yayınladıkları yazım kılavuzlarına kadar birçok detayı göz önüne alarak çalışıyor olmaları sizlere profesyonel tez hazırlama konusunda ne kadar iyi olduğumuzu da ispatlayacak niteliktedir. Firmamız sizler için lisans tezi hazırlamamız için sizlerden tez talep formunu doldurmanızı istemekte ve doldurduğunuz bu forma göre çalışmanız hakkında neler yapılabileceği noktasında sizlerle iletişim kurmaktayız. Ayrıca tez çalışmanıza başlamadan önce uzman kadromuzun içerisinde yer alan hocalarımız ile sizleri telefon aracılığı ile görüştürmekte ve aklınıza takılan tüm sorulara profesyonel cevaplar bulma imkânını sunmaktayız. Bu görüşme sonrasında onay verdiğiniz takdirde tez çalışmanıza başlamakta ve sizlerin istediği gün ve saate tezinizi hazırlamaktadır. Tez kabulü noktasında hassasiyet ile hocanızın düzeltme yaptırdığı yerleri tekrar kontrol etmekte ve tez hocanızın isteğine göre şekillenen ve size teslim ettiğiniz tezinizi siz teslim ederken de ettikten sonra da sizlerle iletişim kurmaya devam etmekteyiz.

            Lisanstan mezun olmanıza sayılı günler kalmasına rağmen hala lisans tezinize başlamadınız mı? Stres olmanıza gerek yok bizler sizlerin işini kolaylaştırmak adına buradayız.  Kaliteli ve profesyonel tez hazırlama imkânını sizlere sunarken piyasada da ucuz tez hazırlama konusunda en iyi olduğumuzu dile getirmeliyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.