Covid-19 Update: The paractice remains under open during the current pandemic

Günümüzde üniversiteleri bitirme konusunda en büyük aşamalardan bir tanesi tez hazırlama aşaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Lise eğitiminden sonra alınan iki yıllık ön lisans eğitimi sonrasında birçok bölümde okul bitirme tezi istenilmektedir.  Bu tez sizlerin okulu bitirme noktasında yeterlilik arz edip etmediğiniz konusunda bir ölçüm olup yeterli görüldüğünüz takdirde okuldan mezun olmanızı sağlamaktadır. Tez hazırlama ciddi anlamda bilgi birikimi gerektirdiği gibi bilgi kadar tecrübede gerektirmektedir. Bilgi ve tecrübe ile harmanlanarak oluşturulan bir tez ise sizlerin okuldan mezun olmanızı sağlayacağı gibi tezinizden yüksek puan ve takdir toplamanıza da yardımcı olacaktır. Bizler sizlerin hayatında bu denli önemli olan aşamada sizlerin zamandan tasarruf yapmanızın yanı sıra alanınızda kaliteli bir tez ortaya koymanız adına sizlere ön lisans tezi hazırlama konusunda yardımcı olmaktayız.

            Ön lisans tezi hazırlama konusunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda danışmanlık hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi sayfamızda yer alan tez talep formunu doldurarak da sizin teziniz için neler yapabileceğimiz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.  Detaylı bilgi için sizinle iletişime geçtiğimiz gibi tez çalışmanızı firmamızın yürütmesine karar vermeden önce sizleri alanında uzman olan akademisyen ve araştırma görevlilerinden oluşan kadromuzdaki hocalarımızla görüştürmekte ve konu hakkında daha detaylı bilgi almanızı sağlamaktayız. Ayrıca tez aşaması bir iki günlük bir süreç değildir ve hazırlama aşamasında okuldaki tez danışman hocanız ile beraber hareket etmeniz gerekecektir. Bizler bu nokta da hocanızın düzeltme yapılmasını istediği konuları ve yazıları tekrar edit etmekte ve sizlerle işbirliği halinde tez hazırlayarak akademik tez firmaları arasında farkımızı ortaya koymaktayız.  Akademik tez merkezleri içerisinde Türkiye’de en çok bilinen ve talep edilen firmamızda bu denli fazla talep görmesinin iki sebebi vardır: Birincisi kaliteli ve özgün çalışmalarımız, ikincisi ise akademik tez fiyatları konusunda oldukça uygun olmamızdır.

            Yüksekokuldan mezun olmama tek aşama kaldı ve şu kısa dönem içerisinde akademik tez yazanlardan faydalanmam lazım, diyorsanız, bizler sizlere kaliteyi uygun fiyata sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu zorlu sürecinizde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.