Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Günümüzde üniversitede okumuş olduğumuz bölümden mezun olmanın önündeki en büyük ve son şart tez aşamasıdır. Bu aşama bizlerin şimdiye kadar almış olduğu eğitimlerin yeterliliğini ölçen ve gösteren hatta bilimsel bir çalışma ile ispatlayan niteliktedir.  Ancak şu bir gerçek ki tez hazırlamak ciddi anlamda zaman ve profesyonellik gerektirmektedir. Gözümüzden kaçan ve istikrar ile devam eden hatalarımız bizlerin yeterli bir bilimsel çalışma ortaya koymamızı engeller ve bu durumda hocaların inisiyatifine bağlı olarak tekrar tez hazırlamamıza neden olabilir. Bizler bu konuda sizlerin stresinizi azaltmak ve bilim dünyasına yani bir çalışmanın katılmasında bizimde tuzumuzun bulunması adına firma olarak sizlere editörlük hizmetleri vermekte ve bu yıpratıcı süreçte sizlerin telkin ederken profesyonel bir tez hazırlama noktasında da sizlere ışık olmaktayız.

            Tez düzeltme işlemleri bir tez için olmazsa olmaz nitelik taşımaktadır. Bunun en büyük sebebi ise her üniversitenin tez noktasında farklı isteklerinin olmasından kaynaklanmaktadır. Hatta üniversiteler kendi yazım kılavuzlarını ve tez şablonlarını yayınlamakta ve bu kriterlere göre olan tezleri kabul etmektedir. İşte bizlerde bu noktada sizlerin tezlerinde formatlama yaparak üniversitenin istediği formata uygun hale getirmekteyiz.  Piyasada tez formatlama işlemini evet birçok yer yapmaktadır. Ancak bizlerden tez formatlama fiyatları öğrenmeden tezinizi formatlamamanızı tavsiye ederiz. Tez düzeltme fiyatları konusunda firmamızın bu denli uygun ve kaliteli olmasının sebebi ise bizlerin ilk kaygısının sizlerin memnuniyeti olmasıdır.  İşte bu denli tez düzeltme işlemleri yapan firmalar ile kıyasladığınızda editörlük fiyatları oldukça uygundur.  Editörlük hizmetlerimiz, tez formatlama hizmetlerimizin yanı sıra tez dizgi hizmetlerimiz ile tezinizi teknik yönden tam donanımlı hale getirmenin gururunu yaşıyoruz.  Tez dizgi fiyatları diğer tez düzeltme fiyatlarımızda olduğu gibi oldukça uygundur.

            Tez düzeltme işlemlerine ihtiyacınız varsa bu noktada sizlere yardımcı olabilmek adına sizlere şimdi bir kaç tık kadar ötedeyiz. Bizlerle iletişim kurarak kısa sürede editörlük hizmetlerimizden yararlanabilir, tez teslim gününüzde tezinizin profesyonelliğinden emin olarak tezinizi teslim edebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli hizmeti kısa sürede ve profesyonelce almaya ne dersiniz?  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.