Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Tez Yazdırma;

Herhangi bir akademik araştırma ya da yıllık ödev ve planlar için pratik yazılmış halde bulunan, bu alanla ilgili uzman olan ekiplerce yazılabilen araştırma ve birikimler sonucu oluşturulmuş hazır ödev teslim şeklidir. Hazır olarak herhangi bir konu hakkında ya da belirlenmiş bilgi düzeyi isteyen konularla alakalı bir başkası tarafından belli yazım ve imla kurallarına göre yazılmış ayrıca verilen tarihte bitirilmesi gereken ve kitap, dergi, ödev teslim, proje vb. yazılarının da oluşturulabileceği bir iştir.

Hangi Konularda Tez Yazılmalıdır ve Belli Kuralları Var mıdır?

Üniversite öğrencilerinin sıklıkla karşılaşacağı yılsonu tez ödevlerinin yetiştirilmesi, belli bir akademik düzeyde öğrenim gören kişilerin kısa zamanda oluşturması gereken seminer tezleri, kurum ve kuruluşların teslim etmeleri gereken proje tezleri vb. durumlar için hazırlaması zorunlu olan belgelerin teslimi için kısa sürede yazılmış ve hazırlanmış belge niteliğindeki yazınsal işlevlerdir. Kişinin kendisinin de hazırlayabileceği bu tezler zamandan tasarruf edilmesi ve yetiştirilememesi durumunda bir başkasının yazacağı tezin işlevinden yardım isteyebilmektedir. Ve bu tez yazma işlemlerini ekonomik anlamda kazanç haline getiren çalışma grupları vardır. Bu gruplara yazılması gereken tez konusunu, tez içeriklerini, hangi konuda ve hangi alanda kullanılacak kelimelerin seçildiği bilgiler verildiğinde verilen tarih ve sürece göre hazır olarak tez yazımının teslimi gerçekleştirilmektedir.

Konu olarak belirlenen alanlar hakkında yazılabilen tez konuları her bölüm, içerik, alan, eğitim, ekonomi, sağlık vb. konularla ilgili tez içerikleri hazırlanabilir. Bu tez yazımları belli sayfa ayarları, yazım şekilleri, kullanılacak kenar aralıkları, belirtilmesi gereken kelimelerin yazımı, kaç sayfa olacağı, alt başlık ayarları, başlık yazımlarının içerikleri vb. yazım ve imla kurallarına göre hazırlanması zorunludur.

Tez Yazdırtma işlemleri bittikten sonra herhangi bir yazıcıdan ve fotokopi makinesinden çıkarmak mümkün olmayabilir. Tezlerin de çıkarılabileceği uygun makine ve ayarları mevcuttur. Bunun için özel olarak kurulmuş Ödev Firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar tez siparişleri üzerine belli ekonomik kazanç karşılığında hazırlanmaktadır. Ödev Şirketi bu tezleri hazırlarken kısa sürede teslim edeceği tezler ile zamandan tasarruf edilmiş olacaktır.