Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Site üzerinden hazırlanacak tezler için iletişim adresleri üzerinden randevu alınması gerekmektedir. Yazılacak tez konusu daha önceden belirlenip, hangi kaynaklar üzerinden yazılacağı belirlenmelidir. Sayfa sayısı ya da içerik özelliklerinin nasıl olması gerektiği belirlenmelidir, kaç günde yetiştirilmesi gerektiği belirtildikten sonra tez yazma ve hazırlama işlemleri site üzerinden yapılacaktır. Gerekli kaynak taraması ve gerekli bilgi birikimi yapıldıktan sonra tez yazım aşamasına geçilebilir. Site üzerinden yapılan başvuru ile iletişim adresleri üzerinden tez hazırlanış işlemleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Tez Hazırlama işlemleri gerçekleşirken gerekli olan yerlerde iletişim kurulabilir. Tez konusu ve kaynakları kişi kendisi temin etmelidir. Tez kaynağı bulunmayan durumlarda bir takım tez merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlere internet üzerinden ulaşarak tez konusu hakkında kaynakları ve hazır tez örneklerini görebilirsiniz. Kaynak bulunduktan sonra site üzerindeki iletişim adreslerinden başvuru sağlanmaktadır. İstenilen süre ve zamanda tezin hazırlanması ve yetiştirilmesi için konu ve kaynakların temin edilmesi önemlidir.

Tez Merkezleri her türlü tez konusunu içerisinde barındırmaktadır. Tez yazmış akademisyen ve öğrencilerin kendine ait hazırladıkları metinler ve tez içerikleri mevcuttur. Bu merkezler üzerinden yazılacak tez konusu ile ilgili kaynak ve belge taraması yapılabilir. Kaynak araştırması bittiğinde site iletişim adreslerinden çalışanlar ile iletişime geçilmelidir. Kaynak bulunduğu taktirde verilen adrese bu belge ve kaynakları gönderme işlemleri sağlanabilir. Kaynak bulamayanlar için ise kaynak tarama ve araştırma tez ücreti içine dahil edilmektedir.

Tez Fiyatları sayfa sayısına, içeriğe, araştırma konusuna, belge ve kaynak araştırması, sayfa üzerindeki grafik ve tablo hazırlama işlemlerine, sayfa özeni, dış jelatinleme gibi işlemlere göre değişiklik gösterecektir. Tez fiyatları her tez için değişir. Genel olarak sayfa sayısına göre değişir ve dış kapak jelatinleme işlemleri de buna dahildir.

Gerçekçi ve kesin bilgilerin olduğu bir tez yazmak her zaman kolay olmayabilir. İyi bir tez yazımı için iyi bir kaynak ve belge araştırılması yapılmalıdır. İyi kaynak ve belgeler ilk tez cümlesinin başlangıcı için bir yol göstericidir. Bu materyaller bulunduğunda geriye kalan bilgisayar ve klavye üzerinden yazma işlemine dökülmesidir. Bu imkanı olmayanlar ya da zamanı, fırsatı olmayanlar için tez yazım çalışanları işinizi kolaylaştıracaktır. Profesyonel Hizmetleri ile tez hazırlama işlemlerini gününde ve zamanında bitirmektedirler. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de zor olan bir işi kolay halde bitirmiş olursunuz.

Bu tez konuları genel olarak üniversite akademisyenleri ve Akademik Danışmanlık öğrencileri için kullanılmaktadır. Bitirme ödevi olarak ta bilinmektedir. Özellikle akademisyenler için her dönem yazmak zorunda oldukları tezler ve anlatması gereken dersler dışında pekte zamanları kalmayabilir. Bunun için site üzerinden başvuru dahilinde hazır olarak metine dökülmüş tezlerin Word üzerinden imla ve yazım kurallarına uyulmuş şekilde hazırlanıp göndermek site tez yazarlarına aittir. Tez yazımları kişiler tarafından bir metin haline getirilebilir, fakat tez yazım imla ve kurallarına göre hazırlanmasını gerçekleştiremiyorsa tez yazarlarından yardım alınabilir.

Site üzerindeki iletişim adreslerinden ulaşarak yetiştirilmesi gereken tezlerin yazımını istenen zaman ve sürede hazırlanması gerçekleştirilebilir. Tez hazırlıkları konunun belirlenmesi ve kaynak taraması yapılması sonucunda gerekli kurallara göre yazılır. Genel olarak kesin ve evrensel bilgiler içermektedir. Tez fiyatları da gösterilmesi gereken bu özenli çalışmaya göre tutarı değişecektir. Site üzerinden girerek gerekli tez konusu hakkında bilgi alma, tez metninin yazılması, tez konusu hakkında kaynak taramasının yapılması vb. durumlar için iletişim adresleri üzerinden yardım ve talepte bulunulabilir. Aynı anda birden fazla tez yazımı için gerekli başvuru işlemleri de yapılmaktadır.