Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Bitirme tezi, üniversitelerin son sınıfında olan öğrencilerin akademik bilgilerini kullanarak hazırladıkları projelerdir. Üniversiteler bölümlerine göre öğrencilerinden son yıllarında bu projeleri isterler. Sadece bazı bölümler bitirme tezi yazar gibi görülür ancak aslında bu düşünce bütün bölümlerin proje türlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bilgisayar mühendislerinden bitirme tezi olarak bir yazılım istenebilir. Elektronik alanda ihtisas yapanlardan bir elektronik devre istenebilir. Bunların yanı sıra ise birçok bölüm ise bir konu belirleyerek öğrencilerin okudukları yıl boyunca edindikleri bilgiler ile bu konu hakkında akademik yazı yazmaları istenebilir. İstanbul tez danışmanlık hizmetleri olarak sizlere tez hazırlama aşamalarında hizmet vererek bitirme tezlerinizin hızlı ve kaliteli bir şekilde yazılmasına olanak sağlamaktayız.

Üniversite bölümlerinin istedikleri tez özellikler farklılaşabilmektedir. Bu nedenle sizin bölümünüzde tez hazırlama konusunda istenilen özelliklere göre tez çalışmaları yapılmaktadır. Bazı bölümlerde ise minimum sayfa aralıkları olabilmektedir. Sizlere verilen bu sayfa aralıklarına tabi olarak tezi hazırlamak çok önemlidir. Eğer istenilen sayfadan daha az bir tez hazırlarsanız bu üniversitenin kabul edebileceği bir tez olmaktan çıkacaktır. Ankara tez danışmanlık hizmetleri üniversitenizin yazım kurallarına da uygun olarak tezlerinizi hazırlamaktadır. Burada tabi tek bir format olmamaktadır. Üniversiteler kendilerine göre bir format belirlemekte ve bu formata göre tezin hazırlanmasını istemekteler. Bizlerde verdiğimiz bu kaliteli hizmette bu formatları sizlerden öğrenerek formata uygun tezlerin hazırlanması konusunda danışmanlık hizmetimizi vermekteyiz.

Genel olarak üniversiteler A4 kağıdına, Times New Roman yazı karakterleri ile ve on iki punto harf büyüklüğü ile tezin yazılmasını ister. İçindekiler, önsöz gibi sayfalar haricindeki bütün sayfaların alt bölümün orta kısmına sayfa numaraları olması gerekir. Tez ise beş bölümden oluşması istenir. Giriş, materyal ve yöntem bilgileri, sonuç bilgileri, kaynak bilgileri ve eğer varsa ek bilgiler yer almaktadır. Özgeçmiş ise bitirme ödevinin son kısmında yer almaktadır. İzmir tez danışmanlık hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz bu hizmette bu ve daha birçok özelliğe dikkat ederek tezleriniz hazırlanmaktadır. Bütün tez çalışmalarına ayrı özen göstermekte ve tezlerin konusuna göre uzman öğretmenler seçilerek tezler hazırlanmakta ve sizin kaliteli bir teze sahip olmanız sağlanmaktadır.