Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Kayseri tez danışmanlık firmaları olarak sizlere tez hazırlama konusunda kaliteli hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde tez hazırlamaya vakti olmayan veya verdiği tezleri kabul ettiremeyen kişiler kolaylıkla tezleriniz kabul ettirebilmekte ve böylelikle akademik kariyerlerine emin adımlarla ilerleyebilmektedir. Verilen hizmet tamamen sizlere özgün olmakta ve tez konunuza özel araştırmalar yapılarak teziniz hazırlanmaktadır. Tez hazırlama konusunda danışmanlık veren hocalarımız sizin konunuza göre uzman olarak seçilmektedir. İşlemlere öncelikle tezin konusunda belirlenmesi ile başlanmaktadır. Tez konunuzu eğer sizler belirleyecekseniz bu konuda danışmanlık alarak alanınıza uygun kaliteli bir konu sizlere sunulmaktadır. Burada birkaç alternatifte sunularak sizlerin seçim yapması sağlanarak uygun gördüğünüz konu üzerine araştırmaların yapılması sağlanmaktadır.

Sivas tez danışmanlık firmaları tez konusu sonrasında ise sizlere öncelikle taslak metinler hazırlanır. Bu metinlerin amacı tezin sizin istediğiniz gibi gidip gitmediği konusunda karar vermenizi sağlamaktır. Sizlere sunulan taslak metinde eğer sorun görmezseniz ve konu sizin tarafınızdan onaylanırsa geri kalan kısım için çalışmalara devam edilerek tezinizin bitirilmesi için gerekli olan çalışmalar sürdürülmektedir. Bu süreç içerisinde her zaman sizinle iletişim halinde olarak teziniz hakkında gerekli  olan bilgiler verilmektedir. Tez hazırlama danışmanlığı hizmeti aldığınızda ayrıca tezinizin hazırlanması üniversitenin verdiği çerçeve içerisinde yapılmaktadır. Üniversiteler tez hazırlayacak öğrencilerine belirli kurallar belirlerler. Bu kuralları bizlere bildirmeniz yeterlidir. Öğretmenlerimiz bu kurallara dikkat ederek tezinizi en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Uzman öğretmenlerimiz tez hazırlama çalışmalarını bitirdikten sonra ise sizlere teziniz teslim edilir. Bilindiği gibi tezlerde intihal oranları olabilmektedir. Her üniversitenin kendince belirlediği bir intihal oranı sınırı bulunmaktadır. Bu sınır aşıldığında ise teziniz olumsuz cevap almaktadır. Adana tez danışmanlık firmaları olarak sizlere sunduğumuz tez danışmanlık hizmetinde intihal raporunuzda önceden alınmaktadır. Turnitin yazılımından alınan intihal oranı birebir olarak sizlere verilmektedir. Firmamız her zaman sıfır intihal oranı ile çalışmakta. Bu sayede sizlere teslim edilecek olan tez tamamen özgün bir tez olacaktır. Akademik terimlerin olduğu, özgün, konu bütünlüğü olduğu, akıcı bir dilin kullanıldığı ve içindekiler, kaynakça gibi birçok hazırlığın yapıldığı eşsiz bir teze sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.