Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Çeviri firmaları farklı konuları kavramları ve farklı terimleri birçok dilde ve farklı disiplinler ile tercüme eden ve uzman bir kadro ile müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet sunmayı amaçlayan şirketlerdir. Çeviri firması birçok dilde siyasi, askeri, hukuki, ticari ve medikal, edebi içerikli aklınıza gelemeyecek diğer tüm alanlar kavramalar ve sektörler ile ilgili metinleri gerekli dile uygun metinler haline getirmeye olanak sağlar. Çeviri firması dünya çapında farklı endüstri alanlarına hitap etmekte aynı zamanda farklı piyasalara da hizmet sunmaktadır. Çeviri firması genellikle yazılı belgeler üzerinde yoğunlaşmakta ve bu alanda hizmet vermektedir. Yurtdışı yurtiçi pasaport vize belgele çevirileri ve aklınıza gelebilecek her anlamdaki uluslararası metin çevirileri de hizmet kapsamımızda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası ile talep ettiğiniz işleri, talep ettiğiniz tarihlerde, birebir oranda çevirerek kaliteli ve geniş kapsamlı bir hizmeti size sağlamayı hedefliyoruz. İyi eğitimli ve deneyimli kadro ile çeviri uzmanları tarafından hatasız ve eksiksiz tam metin çevirileri istenilen standartlarda sağlıyoruz. Çeviri firması olarak firma politikamız, müşteri portföyümüzde oluşturduğumuz çevirilerden, çeviri sonucu elde edilen metinden ve sonuçtan memnun kalan sadık müşterilerin bulunmasıdır. Bu memnuniyet sonucunun iş devamlılığını getirecek olması firmamızın önemli hedeflerindendir. Çeviri firması olarak tüm Avrupa ve Asya dillerinde çeviri imkânını sizlere kaliteli şekilde sunuyoruz.

Uzmanlık gerektiren çeviri işlerinde hata ihtimalini sıfıra indirmek için çevrilen tüm metinler üst editörler tarafından itina ile gözden geçirilerek teslimi gerçekleşmektedir. Bu işlem çok önemli bir işlemdir çevrilen bazı evraklar uluslar arası metinler olabilmektedir ve doğacak en küçük hata farklı sonuçlar doğurabilir. Bu hatalar telafisi mümkün olmayan sıkıntılar çıkartacağından mutlak suretle çeviri için getirilen her evrak her metin üst editör kontrolünden geçirilerek teslimi sağlanmaktadır. Böylece yaşanılan muhtemel sorunların önüne geçilmiş olunur.

Çeviri firması olarak her yeni müşteri ile ve genişleyen sektörle yapımız ile tercüme piyasasındaki tüm yenilikleri takip ederek, her geçen gün artan kalitede tercümanlarımız ve nitelikli elemanlar ile güçlü teknik yapımızla birlikte sizin de maliyetlerinizi en aza indirgeyerek Tercüme metinlerinize farklı çözümler sunuyoruz.