Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Ülkemizde üniversitelerde görev yapacak akademik kariyere sahip olan insanlara her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Daha iyi eğitim verilmesi ve bilginin sağlıklı bir şekilde çoğalması için ihtiyacımız olan bu insanlar sayesinde daha iyi bir geleceğe adım atabiliriz. Akademik kariyer yapmak ve akademik unvan almak için doktora yapılabilmektedir. Doktora oldukça yüksek bir unvan olmakta ve çok ciddi çalışmalar gerektirmektedir. Bu konuda özellikle doktora tezi hazırlamak oldukça zor bir süreçtir. Alanınızda uzmanlaşmak ve akademik bir unvan almak için doktora tezinizi yazarken yalnız değilsiniz. Bu zorlu süreçte sizlere hizmet veren Kayseri tez danışmanlık merkezi tez hazırlama konusunda bütün aşamalarda sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir.

Doktora tezinizi hazırlarken araştırmanızın tıkandığı alanlar olabilir. Bunu yanında özellikle diğer işlerinizden dolayı zamanınız kısıtlı olabilir. Böyle durumlardan zarar görmemeniz için Sivas tez danışmanlık merkezi hizmetimizden yararlanarak tez hazırlama konusunda destek alabilirsiniz. Uzun yıllardır verdiğimiz bu hizmette ülkemizin her köşesinde bulunan öğretmelerimiz sizlere bu konuda kesintisiz yardımcı olmaktadır. Tezinizin hazırlamasında birebir sizinle iletişime geçerek her konuda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Akademik kariyeriniz için çok önemli olan tez hazırlama çalışmalarını bizlere bırakarak siz kendi işleriniz ile ilgilenirken tez konusunda size hizmet verebiliriz. Sizin için yapılacak tez çalışmaları büyük bir itina ile yapılmakta ve üniversitenin istediği özelliklerde tezini hazırlanmaktadır.

Adana tez danışmanlık merkezi olarak verdiğimiz bu hizmette özellikle intihal oranlarına büyük özen gösterilmektedir. Bilindiği gibi intihal oranı belirli bir seviyeyi aştığında tezinizin kabul edilmesi imkansızdır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için sizlere intihal oranı sıfır tezler hazırlamanız için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Firmamız turnitin yazılımına sahip olduğu için yazılan tezleri önceden teste tabi tutmakta ve intihal oranlarına bakılmaktadır. Ayrıca eğer sizin hazırladığınız bir tez varsa ve bunun intihal raporunu almak istiyorsanız firmamız bu konuda da sizlere gerekli hizmeti vererek intihal oranınızı test etmekte ve eğer gerekiyorsa gerekli düzeltmeler yapılarak tezinizin tamamen özgün olmasını sağlamaktadır. Tez hazırlamak firmamız sayesinde artık zor ve meşakkatli bir çalışma olmaktan çıkarak kariyeriniz için büyük bir hizmet verilmektedir.