Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Üniversiteyi bitirebilmek için hazırlayacağınız tez kariyeriniz için önemli bir adımdır. Tez hazırlamak sadece diplomayı almak için gerekli olan bir araştırma olarak görülmemelidir. Bunu nedeni ise tezinizi hazırladıktan sonra bu tezi CV’nize yazabilmenizdir. Sizi inceleyecek olan işverenler yazdığınız bu tezi dikkate alarak kariyeriniz için önemli yerlere gelmenize olanak sağlayacaktır. Bir diğer yandan akademik kariyer yapmak, üniversitelerde yüksek unvanlarla görev yapmak istiyorsanız tezlerinize daha çok önem vermeniz gerekir. Çünkü akademik kariyer için sizin en büyük göstergeniz tezleriniz olacaktır. Tez hazırlama konusunda destek almanız ise tezinizin daha kaliteli olmasına olanak sağlayacaktır. İstanbul tez danışmanlık şirketleri ise sizler için bu tezin daha kaliteli hazırlanmasını sağlayarak akademik kariyeriniz için önemli olan bu aşamayı en iyi şekilde geçmenizi sağlar.

Tezinizin kabul olması ise oldukça stresli bir süreçtir. Üniversitelerin tez inceleme jüri üyeleri sizin tezinizi inceleyerek ve karara varacaklardır. Genel olarak üç veya dört öğretmenden oluşan jüri üyeleri detaylı bir inceleme başlatacaktır. Tezinizin kabul edilmesi için önceden belirlenen şartlara uyup uymadığı kontrol edildiği gibi intihal oranlarına da bakılmaktadır. Kabul edilebilir intihal oranları aşıldığında bu olumsuz olarak karşılanır. Kabul edilme süreci sadece bunula da sınırlı kalmaz. Jüri üyeleri ile yüz yüze mülakat yapılarak sizlere tez hakkında sorular sorulur. Buda tezi sizin hazırladığınız konusunda karar vermek için önemli bir aşamadır. Ankara tez danışmanlık şirketleri ise sizlere sunduğu danışmanlıkta tezinize hakim olmanızı da sağlayarak bu aşamaları sağlıklı bir şekilde geçmenize destekte bulunur.

İzmir tez danışmanlık şirketleri olarak verdiğimiz hizmette sizin tezinizin her aşamasında başarılı olmanız için sizinle sürekli olarak iletişim halinde olmaktayız. Tezinizin hazırlanma sürecinde gerekli bilgiler verilmekte ve sizin destek almanız gereken konularda yapılan çalışmalar detaylı olarak sizinle paylaşılmaktadır. Uzun yıllardır verdiğimiz tez danışmanlık hizmetleri sayesinde kariyeriniz için önemli olan tezi daha rahat ve kolay bir şekilde kabul ettirebilirsiniz. Konusunda uzman olan öğretmenlerimiz sizlere gerekli olan bütün desteği vererek en iyi şekilde bitirme, doktora, yüksek lisans gibi tezlerinizi teslim etmenizi sağlamaktadır.