VERİ ANALİZİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAZISI

Analiz hizmetleri talep formunu doldurduktan sonra gerekli olan bilgileri alanında uzman ve akademik seviyedeki hocalarımıza iletiyoruz. Hocamız detaylı ön araştırma yaptıktan sonra fiyat teklifimizi sunuyoruz. 100 TL kapora alarak analiz işleminize başlıyoruz ayrıca veri analizinizle ilgili tarafınıza taksitlendirme imkânı sağlıyoruz.

En önemli husus işinizi akademik seviyede yapalım, siz de reklamımızı yapın.

[]
1 Step 1
VERİ ANALİZİ TALEP FORMU
İLETİŞİM: 0850 304 46 89
E-Posta: tezhazirlamamerkezi.net@gmail.com
Adınız :
Soyadınız:
E-Posta:
Telefon:
Teslim Tarihi:
TALEP ETTİĞİNİZ HİZMETLERAlmak istediğiniz hizmetleri seçiniz.
SPSS BİLGİLERİ:(Söylemek istediklerinizi bu bölüme yazmanız gerekmektedir).
0 /
Dosya Yükle
BİLGİLENDİRME

1- Anket formu hazırlama, çalışmanızın ana konusu göz önüne alınarak hedef kitleye uygulanacak anketin sorularının hazırlanması işlemidir. Doğru bir çalışma yapabilmek için işin en kritik kısmı soru formunun hazırlanmasıdır.

2- Saha çalışması, alanında uzman, hızlı ve pratik anketörlerimizin çalışmanızın verilerini toplaması aşamasıdır. Saha çalışması yaptırmanız durumunda, başlangıç olarak saha çalışması ücretinin 3’te 1’ini ödemeniz gerekmektedir. Saha çalışması tamamlandığında ise ücretin geriye kalan 3’te 2’sini talep ediyoruz.

3- Saha çalışması yaptırmanız durumunda veri girişini ekstra ücret talep etmeksizin tamamlıyoruz.

4- Saha çalışması hizmeti almayıp, veri girişi talebinde bulunmanız durumunda anket başına 1,5 TL ücret talep ediyoruz.

5- SPSS veri analizi ve raporlama çalışmanızı verilerinin doğru yerde doğru yöntemler kullanılarak analiz edilip, tablolaması ve sonuçların yorumlanması aşamasıdır. SPSS veri analizine başlarken 100 TL kaparo talep ediyoruz. Yapılan işin kalitesini görmeniz için tarafınıza interim (ara) analiz gönderilmektedir. Bu noktada sizin görüşleriniz bizim için en büyük önemi arz etmektedir. Ara analiz gönderildikten sonra ise analize devam ediyoruz ve size kalan ücreti yatırmanız şartıyla analizinizin tablolarını ve raporunu teslim ediyoruz.

6- SPSS veri analiz ücretleri çalışmaya göre farklılık göstermektedir. Uzman kadromuz tarafından incelemeler yapıldıktan sonra uygulanacak yöntemler ve işin yoğunluğuna göre fiyat teklifi sunmaktayız.

7-Talep formunu doldurduktan sonra, çalışmanıza ait anket formu, verileriniz hazır ise verilerinizi, iletmek istediğiniz dokümanlarınıza açıklama yazmanız gerekmektedir.

    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler
                                                                                                               PROFESYONEL VERİ ANALİZ HİZMETLERİ

Previous
Next